Hakkımızda

1971 yılında bir muhasebe araştırma ve danışmanlık şirketi olarak OR-MAM Müşavirlik adı ile kurulmuş olan TÜRKERLER, geçen zaman boyunca pek çok hizmet ve niteliği kendisine katmıştır ve 1988’den itibaren TURKERLER Bağımsız Denetim Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. olarak faaliyet göstermektedir.

Her zaman bir adım önde olma arzumuzla global ve ulusal ekonomik trendleri yakından takip ettik ve şirket yapımızı mükemmelleştirmek, denetim ve müşavirlik hizmetlerimizi geliştirmek ve çeşitlendirmek hedefinde olduk. Denetim yetkisi almış ilk yerli şirketlerden biri olan TÜRKERLER; Sermeye Piyasası Kurulu ve Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu düzenlemesindeki şirketleri ve sigorta şirketlerini de denetleme yetkisine sahip olup Uluslararası Denetim Standartları’na göre denetim yapma yetkisine de haizdir.

Hizmetlerimiz temel olarak vergi danışmanlığı, denetim hizmetleri, yönetim ve finans danışmanlığı olarak bölümlenmiş olup bağımsız denetim, vergi denetimi,  vergi danışmanlığı ve planlaması, vergi incelemeleri, şirket birleşme ve bölünme hizmetleri, dava sürecinde destek ve adli muhasebe, kurumsal yönetim, iç denetim, yönetim danışmanlığı, her türlü özellikli mali ve yönetim danışmanlığı ile stratejik iş planlaması gibi konulardan oluşmaktadır.